Print Shortlink

Udane debiuty w Orłach

Udany debiut w  Białych Orłach Mikołaja Niewiadomskiego i Seweryna Zajdela  w meczu o ligowe pkt z Wiceliderem.

 

W niedzielę Mikołaj Miewiadomski zadebiutował w barwach FC Białe Orły. Obrońca wybiegł w podstawowym składzie W meczu 11 kolejki o mistrzostwo III Klasy KNVB. Nowy nabytek Orłów może zapisać bardzo dobry debiut w meczu z wiceliderem.

– To doświadczony zawodnik, który występował na poziomie IV oraz III Ligi w Polsce. To dla niego nic nowego. Mikołaj zagrał dobrze, zrealizował postawione przed nim zadania, poznaje nasz styl, jak zachowywać się kiedy mamy piłkę, rozgrywamy ją, a kiedy jej nie mamy. Na pewno pomoże wzmocnić rywalizację w drużynie, a współpraca na boisku będzie coraz lepsza – ocenił występ Niewiadomskiego I Trener Marcin Sieroń.

 

Kolejnym Debiutantem jest Seweryn Zajdel, który swój pierwszy mecz w Białych Orłach zagrał 25 Lutego przeciwko Vlijmense Boys. Napastnik wybiegł na boisko w drugiej Połowie meczu.

Seweryn jest zwinny i szybko przechodzi do strzału, ma świetne warunki do gry, jestem pełen optymizmu, jego doświadczenie z Boisk III Ligi Polski będzie rokować w Naszej drużynie.

 

Witamy Was na Pokładzie.