Print Shortlink

sponsoring

bo-wp

Zostan Sponsorem, Zaufalo nam juz wiele Firm..

Jak zostac sponsorem najbardziej rozpoznawalnej Polskiej druzyny w Europie ?

Szanowni Państwo!

Polski Klub Sportowy oraz Fundacja Białe Orły, to profesjonalna instytucja działająca już od 2011 roku. Dzięki zaufaniu wielu firm z którymi współpracujemy, mamy możliwość rozwijania swoich działań tych sportowych jak i kulturalnych. Od 2015 roku prowadzimy Fundacje Białe Orły, której projekty mają na celu promocje kultury Polskiej w krainie Niderlandów oraz pomoc dla Polskich domów dziecka. Fundacja raz do roku organizuje  kolonie dla dzieci z Polski, w 2016 roku odbędzie się już III taki projekt o nazwie “Spełniamy Marzenia”

Jesteśmy gotowi przedstawić Państwu szereg propozycji współpracy, liczymy iż wybór naszej instytucji pomoże Waszej firmie rozwinąć skrzydła, tak jak nasz klub i fundacja rozwija skrzydła Białego Orła. .
Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.
Dokonując darowizny pieniężnej na rzecz Fundacji  pomagają Państwo w organizacji dwóch największych wydarzeń kulturalnych w Holandii :  WINTER CUP-okres zimowy oraz Summer Cup-okres letni. Dzięki Państwu możemy wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny do treningów sprzęt,stroje piłkarskie.
W zamian za wsparcie dla naszej Fundacji/Drużyny  oferujemy Państwu

  • umieszczenie logotypów Państwa firmy na strojach/banerach/materiałach reklamowych
  • umieszczenie baneru Państwa firmy na stronie internetowej klubu;
  • umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych  materiałów reklamowych podczas organizowanych przez Fundacje wydarzeń.
  • umieszczenie logotypów Państwa firmy na ulotkach i innych materiałach, w których zamieścimy relacje z imprez organizowanych przez nas  wraz z informacją o sponsorowaniu przez Państwa naszej Drużyny/wydarzenia;
  • inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt

Prezes

Fundacji Bałe Orły

Marcin Sieroń tel: 0685654288

Vic-e Prezes Polskiego Klubu Sportowego Białe Orły

Marek Polak tel: 0633397356

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook’u

https://www.facebook.com/bialeorly.nl/?fref=ts

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.