JUZ WKROTCE TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Print Shortlink

Orly Gromia rywala

Bagaz siedmiu bramek zaplikowali swoim rywalom Biale Orly. Ofiara Naszego zespołu padła drużyna Vlijmense Boys.

To byl dzien gospodarzy w meczu o mistrzostwo III klasy KNVB.

Nasze Orly rozbily przed własną publicznością dryżynę Vlijmense Boys aplikujac im aż 7 bramek, tracą w tym spotkaniu 2.

Orly wyczuli słabość rywala i od początku narzucili im swoje warunki gry, wykorzystując praktycznie wszystkie okazje bramkowe. Przełomowym momentem spotkania była 19. minucie, kiedy to  zawodnik gosci faulujący wychodzącego na czystą pozycję Krzystofa Jajusa, otrzymuje zolta kartke, a sędzia tego spotkania dyktuje 11-ke dla Naszego zespołu, do rzutu karnego podchodzi sam poszkodowany i zamienia go na gola i  daje prowadzenie dla Naszego zespolu.
Wystarczyło kilkanascie minut, by Orly znów wykorzystały bledy w obronie gosci, a najprzytomniej w calym zamieszaniu odnalazl sie K.Jajus strzelajac swojego drugiego gola w tym spotkaniu.
Jeszcze przed przerwą zawodnik gosci zostaje powalony w polu karnym przez jednego z Naszych obroncow i sedzia ponownie wskazuje 11 metry, ale tym razem dla druzyny Vlijmense Boys, do przerwy mamy wynik 2:1.
Po zmianie stron Trener Marcin Sieroń dokonuje az trzech zmian, a na boisku pojawiaja sie Matwiejenko, Nieckula oraz debiutujacy w druzynie Orlow Seweryn Zajdel.
Jak się okazało w pozniejszym czasie byly to trafione zmiany, w drugiej połowie swojego hat tricka zdobywa Kamil Skonieczny, a kolejne dwie bramki dokłada K. Jajus. Zrezygnowani goscie nie potrafili się podnieść z kolan, natomiast Biale Orly forsowali coraz mocniej tempo, mogac nawet zakonczyc spotkanie z dwu cyfrowym prowadzeniem.
Pod koniec spotkania pojawil sie kolejny debiutujacy zawodnik gospodarzy Bartek Jagielo.