ZAPRASZAMY 28 LUTEGO DO TILBURGA NA TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Print Shortlink

nowe wydarzenie

BIALE ORLY – Polska Drużyna Pilki Nożnej

ZAPRASZA

NA

TRENINGI PILKI NOŻNEJ

Jesteś ambitnym i zdolnym graczem, graleś w Polsce w pilke nożną? chcesz dalej się rozwijać?

BIALE ORLY

To Polska drużyna pilkarska skladająca się z samych polaków,

Mamy swoje zaplecze treningowe, sprzęt, stroje itp.

Treningi odbywają się w każdy wtorek i piątek w godzinach

od 18:00 do 19:30

Z wielka przyjemnoscia chcemy poinformowac, ze do sponsorowania naszego eventu E&A CUP 2014 przylaczylo sie 2 kolejnych sponsorow .

EMKA to Polski Sklep pelen Polskich produktów i wszystko to co potrzebujesz, serdecznie

zapraszamy wszystkich do zakupów w sklepie EMKA.

sklep EMKA

SpeedyGonzales to pełna gwarancja rzetelności i jakości usług. My nie odwołujemy kursów. Nasi pasażerowie mogą być pewni, że zawsze dowieziemy ich bezpiecznie do celu. Transport zamówiony w naszej firmie oznacza spokojną podróż, bez nerwów i niemiłych niespodzianek.

Pogoda nie oszczędzala obu drużyn

– padający ( wręcz ulewa ) z nieba deszcz, można porównać do ulewy na stadionie narodowym, gdy reprezentacja Polski gościla Anglików.

Pierwsze minuty meczu należaly do Drużyny Biale Białe Orły /

White Eagles już w 5 minucie cieszyliśmy się z prowadzenia, Daniel Marszalek  z akcji zdobywa Bramke.

Gospodarze nie odpuszczali i po Blędach obrony odrobili straty strzelając bramkę  w 11 min. na 1:1.

Pilka zagrywana po  ziemi co rusz zatrzymywala się w wodzie nie pozwalając na rozgrywanie  dobrej akcji.

Akcja Krzysztofa Jajusa  prawą stroną boiska,

po drodze mija dwóch zawodników PNS, wykorzystuje bląd bramkarza gospodarzy i w 19 min. strzela bramkę z 40 metrów za kolnierz bramkarza, wynik 2:1 dla Orlów.

Gospodarze cisną, grając prawa i lewa stroną boiska, obrona BialeOrly nieodpuszcza, raz po raz wybijając pilki gospodarzy, ale w 29 minucie  znów po blędzie  zawodników i bramkarza

B-Orly, napastnik PNS przechwytuje pilke i strzela ja do pustej bramki, robi się 2:2

Nie minelo 5 minut i na 3:2 Bramke z akcji dla B-Orly strzela Robert Czeberak.

Gospodarze wyrównali dwie minuty później po bardzo ladnej akcji strzelając na 3:3.

Akcja z 44 minuty Czeberak-Jajus Przypieczętowala bramkę na 4:3 dla Drużyny Białe Orły / White Eagles, jak się chwile później okazalo, byla to ostatnia bramka tego meczu, gdyż gospodarz obiektu na którym graliśmy, nie pozwolil na dalszą grę, ze względu na bardzo zly stan murawy.