ZAPRASZAMY 28 LUTEGO DO TILBURGA NA TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Print Shortlink

oficjalne teksty dla prasy

12278731_413391615517714_7256022127454383788_n

W sobotę 21 Listopada w Tilburgu odbyły się pierwsze eliminacje do V Finału Domek.nl Winter Cup 2016 TOP 20.
W eliminacjach zobaczyliśmy 16 drużyn, które walczyły o przepustke do Finału, który odbędzie się 27 Lutego w T-Kwadrat Arena.
Awans do Finału otrzymały 3 najlepsze drużyny z każdej grupy.
Oprócz eliminacji odbyła się także faza pucharowa w której zobaczyliśmy najlepszą ósemkę Turnieju.
Do ćwierć finałów awansowały
-Black Devils -HFG Team -Białe Orły 1 -AC Polonia Roosendaal
-FC Cruz -Fides -Laudam Roosendaal -Husaria
Do półfinalu awansowała drużyna Black Devils, która zagrała z Husarią, oraz niespodzianka turnieju AC Polonia Roosendaal, która mierzyła się z Portugalskim FC Cruz.
Tu już niespodzianki nie było, bo każdy kto był tego dnia na turnieju widział z jaką klasą swoje mecze rozgrywała drużyna FC Cruz i tym samym zapewniła sobie grę w finale razem z Black Devils pokonując ich 5:1.
Mecz o trzecie miejsce stoczyły Husaria z AC Polonia Roosendaal, w regulaminowym czasie gry był wynik remisowy i o zwycięstwie musiał zadecydować konkurs rzutów karnych, w których lepsza okazała sie HUSARIA.
Awans z trzecich miejsc do finału zapewniły sobie:Husaria Apeldoorn 1, Husaria Apeldoorn 2, Tabasko Quad oraz FC Chrapki.
Dziekujemy Wszystkim drużynom za udział w eliminacjach i zapraszamy na kolejne 10 Stycznia do Roosendaal ! Zapisy już trwają !
Nie czekaj liczba miejsc jest ograniczona ! Rejestracja Drużyn dostepna na stronie Fundacji w linku poniżej:
http://www.fundacjabialeorly.nl/rejestracja.html

Prosze przeczytac i pomoc w promocji turnieju publikujac materialy  na swoich stronach WWW i fanpage’ach.

Rozpocznijmy  Lato w Piłkarskiej Atmosferze !

Fundacja Białe Orły Zaprasza na IV Edycje Domek.nl Summer Cup 2015
Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 lipca na obiekcie Klubu Sportowego T.S.V Gudok Tilburg Spaubeekstraat 201.
W tym roku czekają Nas dwa dni Dobrej zabawy oraz rywalizacji piłkarskich w trzech różnych kategoriach : Senior-Młodziki-Weterani.
I Tak:
4 Lipca to pierwszy dzień w którym zobaczymy przede wszystkim atrakcje, Konkursy,
Międzynarodowy Turniej Piłkarski 7vs7 ponad 30 drużyn, prowadzimy zgłoszenia (najpóźniej do 28 czerwca) pod adresem mailowym tilburgsoccer@hotmail.com lub telefonicznie 0685-654-288.
Losowanie grup jest przewidziane na  30 czerwca. Liczba drużyn ograniczona jest do 34. Wpisowe wynosi 125 e.
Główną nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie 600euro . Wicemistrz otrzyma 300 euro, a zdobywca trzeciego miejsca – 200 euro, a drużyny które zajmą miejsca 4-8 otrzymają nagrody rzeczowe oraz puchary. Drużyny które odpadną po pierwszej części rywalizacji w grupach otrzymają szanse zagrania dnia następnego w turnieju Weteranów. Ponadto organizatorzy przewidzieli After Party po fazie pucharowej 4 Lipca .
Turniej na konsolach PS3 -zgłoszenia prowadzimy telefonicznie 0685654288
III Edycja Miss Summer -zgłoszenia prowadzimy telefonicznie 0622189300
Cukiermistrz to konkurs na najlepsze wypieki -zgłoszenia prowadzimy telefonicznie 0685654288
Mamy dla Was Loteriade z pulą nagród przekraczającą 7000 euro, a dla dzieci przygotowaliśmy strefe Bajkolandii z mega atrakcjami i konkursami,malowanie twarzy, występy dzieciecych grup tanecznych, a
na zakończenie dnia :
AfterParty gdzie od 18:00 do 23:00 zagrają dla Was nasi goście DJ. CRIS S oraz DJ.GÓRSKI .
Zaproś wszystkich swoich znajomych, bo co Setna osoba która odwiedzi nas tego dnia otrzyma specjalny prezent (telefon), co pięćsetna (tablet) Przyjdź i pomóż pobić rekord z przed roku gdzie było Nas ponad 1500 osób.
5 Lipca to drugi dzień w którym zobaczymy specjalną atrakcje Summer Splash , jest to alternatywa dla Rodzin, Przyjaciól na których czekać będzie ogromna dmuchana platforma a co i jak dowiecie się 5 lipca…
Summer Quiz: Prowadzący Quiz będą zadawać uczestniką trudne pytania za które będzie można otrzymać bardzo ciekawe nagrody jak : Meble, rower tv itp, to jaką nagrode otrzyma uczestnik zdecyduje jego wybór z magicznych skrzyneczek, to wszystko będzie się odbywać na specjalnie przygotowanej platformie.
Miedzynarodowy Turniej Junior Team Cup 7vs7 -na boiskach zobaczymy Kategorie Młodzików  z rocznika 2005-2007.
Weteran Cup 30’ 7vs7 turniej w którym zobaczymy 10-16 drużyn. 
Wybory Mini Miss I Mister – zgłoszenia telefonicznie 0622189300 oraz w dniu imprezy.
Zaproś wszystkich swoich znajomych, bo co Setna osoba która odwiedzi nas tego dnia otrzyma specjalny prezent (telefon), co pięćsetna (tablet) Przyjdź i pomóż pobić rekord z przed roku gdzie było Nas ponad 1500 osób.

NANIEDZIELE

Domek.nl Winter Cup Turniej pełen atrakcji, emocji i radości.

Tilburg 28 luty 2015. Nieprawdopodobne emocje z ceremonią otwarcia oraz autentyczna radość i ogromne. zaangażowanie sztabu Fundacji Białe Orły, tego wszystkiego nie brakowało podczas IV Finału Halowego turnieju piłki nożnej Domek.nl Winter Cup w Tilburgu.

Bardzo udana impreza odbyła się w minioną sobotę w hali sportowej T-Kwadrat Arena, organizatorem wydarzenia jest Pan Marcin Sieroń prezes fundacji Białe Orły.

Impreza ta jest  jedynym tak wielkim przedsięwzięciem w Holandii.  W IV edycji byliśmy swiadkami ceremoni otwarcia z pokazem laserowym, koncertem na żywo i prezentacją 24 finałowych drużyn, które musiały przejść kwalifikacje aby się tu dostać.

Impreza ta to doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy, także dla najmłodszych uczestników dla których organizator przygotował specjalną strefę prowadzoną przez Panią Anne Lewandowską i jej koleżanki.

W ciągu całego dnia prowadzony był program artystyczny z udziałem takich wykonawców jak Sona Trio, Vranky, Dj.Cris S, Dj. Górski, Dj. Gabriel Delgado, a gwiazdą wieczoru był znany artysta sceny DiscoPolo Czadoman  z takimi przebojami jak “Ruda tańczy jak szalona” “Chodź na kolana”

Podczas tej imprezy prowadzona była Loteria z nagrodami o dużej wartości, wśród nagród głównych można było wygrać wycieczki do Paryża, Londynu, a także rower, telewizor i sprzęt AGD.

Organizator przeprowadził licytację koszulki przekazanej przez znanego Reprezentanta Polski Waldemara Soboty, zawodnika Club Brugge.

Zgromadzone pieniądze z licytacji przeznaczone zostaną na projekt “Spełniamy Marzenia” prowadzony przez Fundacje Białe Orły.

Projekt ten ma na celu zorganizowanie tygodniowego obozu sportowego dla dzieci z ubogich Polskich rodzin.

Turniej wygrała drużyna Białe Orły, na drugim miejscu znalazła się drużyna FC CRUZ, trzecie miejsce zajęła drużyna FC Sokół Bruksela, a na miejscu czwartym Zeewolde Team

Organizator już zapowiedział następną  imprezę

IV Edycje  Summer Cup, która odbędzie się 4 lipca w Tilburgu, na którą serdecznie zapraszamy.

Zdjecia z Domek.nl Winter Cup 2015

https://www.dropbox.com/sh/7hdmmsrp8d1eymb/AACcv0i8klv1pyxP-BZEzX6aa?dl=0#/

SONY DSC

Dolacz do Summer Cup i stwórz drużynę wraz z kolegami.

Nie jesteś pewien swoich pilkarskich umiejętności?

Zapraszamy do Turnieju FIFA Cup 14 dla kibiców !!!

Organizator: Marcin Sieroń

Data: 13 Lipca 2014.

Wydarzenie odbywa się w Klubie Pilkarskim T.S.V Gudok, mieszczącym

się w Tilburgu przy ulicy Spaubeekstraat 201.

W trakcie Turnieju odbywać się będą różnego rodzaju zabawy dla kibiców

między innymi:

MISS SUMMER – Glówna nagroda to Wyjazd dla dwóch osób do Paryża!!!

Turniej FIFA Cup 14 – dla wszystkich sympatyków tej gry, do wygrania

bardzo cenne nagrody (konsola ps3, gry fifa, nagrody pienięzne)

LOTERIADA Z CENNYMI NAGRODAMI

wartość

nagród przekracza 5000 euro

ZAPRASZAMY !!!!!

Summer Cup w Tilburgu odbędzie się 13 lipca 2014r. W turnieju weźmie udział ponad 30 drużyn. Zagrają Polacy, Węgrzy, Holendrzy, oraz przedstwiciele innych narodowości. Termin zgłaszania udziału upływa z dniem 15 czerwca.

Impreza ta cieszy coraz większym zainteresowaniem wśród Polonii mieszkającej w Holandii. Stała się bowiem wydarzeniem towarzyskim, podczas którego można spotkać znajomych, poznać ciekawych ludzi i miło spędzić czas. W trakcie Turnieju, przy dźwiękach muzyki na żywo można degustować polskie specjały oraz wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach, takich jak:

WYBORY MISS SUMMER, gdzie nagrodą główną jest wyjazd do Paryża dla dwóch osób.

TURNIEJ FIFA CUP 14 – dla wszystkich sympatyków tej gry, do wygrania: konsola ps3, gry fifa oraz nagrody pieniężne.

LOTERIADA Z CENNYMI NAGRODAMI, w której wartość nagród przekracza 5000 euro, a nagrodą główną jest zestaw Mebli oraz wycieczka do Paryża.

DLA DZIECI przygotowano również wiele atrakcji, między innymi: gry planszowe, zjeżdżalnie, dmuchany zamek, konkurs rysunkowy, nagrody oraz słodkie upominki.

Summer Cup Tilburg 2014 odbędzie się na terenie Klubu Pilkarskiego T.S.V Gudok, przy ulicy Spaubeekstraat 201.
Zapisy drużyn: tilburgsoccer@hotmail.com
Koszt udziału: 125 euro za drużynę

Wszyscy zainteresowani mogą śledzić informacje na temat wydarzenia na stronie www.bialeorly.com, na fanpage’uhttp://facebook.com/bialeorly.nl oraz na portalu echoeindhoven.nl, który z przyjemnością objął imprezę patronatem medialnym.

 

Oficjalny poster w wersji 2.5 polskiej.
Aby otrzymac poster w wiekszej rozdzielczosci do publikacji, zapraszamy do dzialu kontakt.

Clef two-factor authentication