Print Shortlink

Barażowa walka Białych Orłów z Tilburga !!!

Barażowa walka Orłów!!!

Białe Orły nadal pozostają w walce o awans do drugiej klasy. Dzięki zwycięstwu z OVC’26 polscy piłkarze zagrają w barażu z ekipą RKVV Sint-Michelsgestel.

Prawo gry w fazie play-off o awans do drugiej klasy to ogromny sukces podopiecznych trenera Marcina Sieronia. Mimo, iż nie udało się wywalczyć bezpośredniej promocji, to zwycięstwo w periodzie oraz trzecie miejsce na zakończenie sezonu pokazuje, jak udane były to rozgrywki dla Białych Orłów. W osiemnastu rozegranych spotkaniach gracze FC Tilburg zdobyli 35 punktów przy bilansie bramkowym 64-31. Złożyło się na to aż 12 zwycięstw, 2 remisy i tylko 4 porażki.

Jednak drużyna nie popada w “hurra” optymizm. Przed najważniejszymi spotkaniami trener Sieroń stracił trzech kluczowych graczy. Najlepszego strzelca – Kamila Skoniecznego wyeliminowała kontuzja z kolei Kamilowie: Piekarski oraz Kloska udali się na zasłużone urlopy do Polski. Dlatego właśnie Białe Orły liczą na ogromne wsparcie swoich wiernych kibiców. Zachęcamy do kibicowania oraz miejmy nadzieję fetowania końcowego sukcesu.

BG