ZAPRASZAMY 28 LUTEGO DO TILBURGA NA TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Print Shortlink

Sekcja Futsalu/Sekcja Tenisa

Polski klub sportowy Białe Orły zaprasza wszystkie osoby z umiejętnościami do sekcji Tenisa Ziemnego

Zgłoś się  i weź udział w tworzeniu nowej sekcji Naszego klubu.

postacie tenis

Sekcja Tenisa Ziemnego rozpocznie swoje zmagania w Polskiej lidze Tenisa, jest to jeden z nowych projektów Fundacji Białe Orły.. Zgłoś się już dzisiaj !!! Zgłoszenia prosimy wysyłać na podany adres mailowy: info@akademia-bo.nl

Polski klub sportowy Białe Orły zaprasza wszystkie osoby z umiejętnościami do sekcji Futsalu.

halowa-liga-2015-tło

12540865_426594567530752_6962820473255161198_n

Zgłoś się  i weź udział w tworzeniu nowej sekcji Naszego klubu. Drużyna Futsalowa rozpocznie swoje zmagania w lidze halowej już na początku września, nie czekaj.. Zgłoś się już dzisiaj !!! Zgłoszenia prosimy wysyłać na podany adres mailowy:   Futsal@akademia-bo.nl

Clef two-factor authentication