ZAPRASZAMY 28 LUTEGO DO TILBURGA NA TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Shortlink

Akademia Białe Orły…

12822745_577037949130955_1504329661_o

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 roku życia na zajęcia z profesjonalną kadrą trenerską.
Pierwsze dwa spotkania organizacyjne rozpoczną się w Piątek 4 marca oraz 11 marca o godzinie 18:00.
Serdecnie zapraszamy wszystkoch rodziców z dziećmi na spotkanie w klubie TSV LONGA
T 0685654288
Shortlink

Rozpoczynamy odliczanie do Finalu…

Rozpoczelo sie odliczanie do V-go Jubileuszowego Finalu Futsal Domek.nl Winter Cup 2016, ktory odbedzie sie w Tilburgu 19 marca w Arenie T-Kwadrat. Z posrod 38 druzyn, awans do wielkiego finalu otrzymaly najlepsze 24, ktore rywalizowaly w trzech miastach (21 listopad Tilburg, 10 stycznia Roosendaal oraz 16 stycznia Almere )

Prezentujemy uczestnikow V-go Jubileuszowego Finalu Futsal Domek.nl Winter Cup 2016:  

Black Devils -HFG Team -Białe Orły 1 -AC Polonia Roosendaal-FC Cruz -Fides -Laudam Roosendaal -Husaria-Husaria Apeldoorn 1, Husaria Apeldoorn 2, Tabasko Quad oraz FC Chrapki-TS 10-ka Zabrze- Polonia Aalmeer 1 – UNTOUCHABLES – Biale Orly 2 – Biale Kozly – FC Sokol Bruksela-Polonia Aalsmeer 2 – Victoria – Joga Bonito – Fc Madrewo – Fc Emigranci – Gold Team Axell.

 

Gratulujemy !!!

 

 

Shortlink

Za nami ostatnie eliminacje do…

Za nami ostatnie eliminacje do V Finału Domek.nl Winter Cup 2016 TOP 24

16 stycznia Almere

12400921_428241474032728_3856842895671358483_n (1)

12507325_428241534032722_4626913716202549131_n 12540615_428241550699387_6306294634537914000_n 12540795_428241517366057_5854504475212440746_n 12552660_428241580699384_8555964019361156796_n 12376369_428241564032719_9197993149483591361_n 12417850_428241497366059_239808165030478860_n

W eliminacjach 16 Stycznia w Almere zobaczyliśmy 8 drużyn, które walczyły o przepustke do Finału, który odbędzie się 19 marca w T-Kwadrat Arena. Awans do Finału otrzymały 3 najlepsze drużyny z każdej grupy.
Oprócz eliminacji odbyła się także faza pucharowa w której zobaczyliśmy najlepszą czwórkę Turnieju:

 1/2 Finału : Polonia Aalsmeer 2 – Fc Emigranci 2:1, Victoria – Fc Madrewo 0:0 (k 3:4)

Finał Polonia Aalsmeer 2 – Fc Madrewo 3:1, Mecz o III Mijsce Victoria – Fc Emigranci 1:0

Do Wielkiego Finału awans uzyskały:
Z grupy A – Polonia Aalsmeer 2, – Victoria, – Joga Bonito

Z grupy B – FC Madrewo, – FC Emigranci, – Petardy/Gold Team Axell 

Clef two-factor authentication