ZAPRASZAMY 28 LUTEGO DO TILBURGA NA TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Shortlink

Domek.nl Winter Cup po raz szósty……..

Rozpoczynamy Odliczanie …!
Mega Zabawa !!! Muzyka na żywo !!! Konkursy !!!
Prawdziwe Show !!! Wydarzenie nie jest tylko dla fanów piłki nożnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Rodziny z dziećmi również będą miały zapewnione atrakcje dla swoich pociech. Starsze dzieci mogą zostać z Klaunem Malinka.
To wszystko i wiele więcej już 25 lutego w Tilburgu !!!
Zapraszajcie znajomych !!! Udostępniajcie na swoich profilach !!!
Warto Tu Być !!!!
25 luty !!! 24 Drużyny !!! Wielki Finał poraz szósty !!!
Każda z Drużyn Potrzebuje Waszego wsparcia !!!
Kibicujmy razem !!! Każdy z Was dodaje im sił !!!
Musicie tam być !!!
VI Edycja Domek.nl Winter Cup !!!
Zapisy ruszyły !!!
Zgłoś drużynę na tilburgsoccer@hotmail.com
Tylko 24 miejsca…
Na najlepszą drużynę czeka czek na kwotę 500 € !!!

Shortlink

Z Fundacją na Sportowo..

Z Fundacją na Sportowo..

To hasło naszego wydarzenia Internacional Junior Cup II, do którego zaprosiliśmy naszych najmłodszych sportowców, a będą oni rywalizować w kilku kategoriach wiekowych.

1519551_924909867550046_1649515594740388326_o

 

Dlaczego warto wziąć udział w Turnieju o Puchar Internacional Junior Cup II?
– Wielka piłkarska przygoda!
– Gra w Mistrzostwach U-8, U-10 i U-12 oraz U-15
– Trener za udział w rozgrywkach każdej swojej drużyny otrzyma piłkarski upominek
– Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn (zespół może liczyć od minimum 6, a maksymapnie 10 zawodników w U-10 i U-12 oraz minimum 7 i maksymalnie 12 zawodników w U-8)
– Emocjonujące rozgrywki na każdym etapie

1. Kto organizuje Turniej?
Organizatorem Turnieju jest Fundacja Białe Orły, a Sponsorem Głównym wszystkich kategorii wiekwoych (U-8, U-10 i U-12) jest firma Domek.nl.

2. Czym jest Turniej Piłki Nożnej „Internacional Junior Cup II”?
Turniej Piłki Nożnej „Internacional Junior Cup II” to jeden z wielu Turniejów które organizuje Fundacja dla dzieci. To tak zwane Mistrzostwa Beneluxu w kategoriach U-8, U-10 , U-12 oraz U-15. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród Polskich dzieci, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

3. Kto może wziąć udział w Turnieju?

W Turnieju Internacional Junior Cup II udział mogą wziąć dzieci zgłoszone tylko i wyłącznie przez prawnego opiekuna/trenera.

4. Kto i w jakim terminie może zgłaszać drużyny do Turnieju? Gdzie można otrzymać formularz?
Zgłoszenie drużyny może przesłać opiekun grupy do 25 maja na podany adres mailowy info@akademia-bo.nl

5. Jakie dokumenty są wymagane ?
Dokumenty wymagane  to: lista zawodników, zgody rodziców.

6. Ile osób mogą liczyć drużyny?
Drużyna może liczyć:

-od 6 do maksymalnie 10 zawodników w kategoriach U-10, U-12, U-15

-od 7 do maksymalnie 12 zawodników w kategorii U-8

8. Gdzie, w jakim terminie i w jakiej formie będą prowadzone rozgrywki w ramach Turnieju?
Turniej odbędzie się 5 czerwca oraz 3 lipca na obiekcie Klubu TSV LONGA adres:Spoordijk 30, 5018 GH Tilburg, Nederland

rozgrywki rozpoczynają się od godziny 12:00 i potrwają do godziny 17:00.  Rozdanie nagród odbędzie się o godzin ie 17:30

9. Jakie są nagrody w Turnieju?
Na drużyny, które uczestniczą w rozgrywkach turniejowych czeka wiele atrakcyjnych nagród. Trener każdej z drużyn, która zagra w Turnieju otrzyma piłkarski upominek. Zwycięzcy Turnieju –otrzymają Puchar  Internacional Junior Cup oraz medale.

10. Jak zgłosić drużyne do Turnieju?
Wystarczy przesłać:
– Nazwę drużyny, Dane kontktowe do Opiekuna grupy na podany adres mailowy:  info@akademia-bo.nl

 

11. Dlaczego warto wziąć udział w Turnieju?
• atrakcyjne nagrody dla dzieci i trenerów
• emocje piłkarskie i dobra zabawa
• rozwój piłakrski dzieci grających w Turnieju oraz możliwość wyłonienia najwięszych talentów piłakrskich
• udział w Turnieju z wieloma atrakcjami które czekają tego dnia na dzieci

Shortlink

V Finał Domek.nl Winter Cup 2016

12888576_1589231898066667_3796096713352508713_o

W sobotę w Tilburgu już po raz piąty odbył się halowy turniej piłki nożnej Domek.nl Winter Cup 2016. Wzięły w nim udział 24 drużyny, w których grali zawodnicy z Polski, Holandii, Belgii i Niemiec. Oprócz emocjonujących zmagań piłkarskich na gości czekało wiele atrakcji.
Turniej rozpoczął się z samego rana oficjalnym przywitaniem wszystkich uczestników, sponsorów oraz gości. Po krótkiej prezentacji każdej z drużyn rozpoczęła się faza grupowa. Mecze trwające 15 minut jeden rozgrywały się jednocześnie na dwóch boiskach, co pozwoliło w parę godzin wyłonić pretendentów do tytułu.

O 10:00 rano zgodnie z rozkładem rozpoczęły się targi informacyjne „Praca i życie w Holandii”, dzięki którym goście Winter Cup 2016, mogli nawiązać nowe kontakty, zaczerpnąć informacji na temat kursów językowych, czy dowiedzieć się w jakie kroki trzeba podjąć, by zakupić dom na terenie Niderlandów.

Atmosfera rywalizacji udzielała się wszystkim uczestnikom turnieju, nie tylko tym czynnie biegającym za piłką. Celne i szybkie podania, czytanie gry przeciwników, współpraca i nieszablonowe zagrania – te elementy przyciągały wzrok osób znajdujących się na trybunach. Miłą inicjatywą było zorganizowanie czasu wolnego dla najmłodszych. Pociechy biegające wszędzie wesoło, mało zainteresowane zmaganiami piłkarzy i jednej piłkarki, mogły przenieść się w świat zabawy i magii. Od rana bowiem do dyspozycji maluchów pod czujnym okiem animatorów dostępna była”Bajkolandia”, dzięki której pojęcie nudy w ich oczach przestało istnieć. Dorzućmy do tego profesjonalnego tancerza, magika- iluzjonistę oraz zawodową skrzypaczkę, a wyjdzie z tego dzień pełen atrakcji i zabawy.

Po południu miała miejsce konferencja prasowa z udziałem Donatana i Cleo, którzy przylecieli zagrać koncert po zakończeniu turnieju, oraz Dawida Krzyżowskiego – mistrza Polski w football freestyle. Dawid poprowadził godzinne warsztaty w przerwie pomiędzy meczami. I choć czasu na pytania było mało, a zainteresowanych wielu, to od gwiazd polskiej muzyki zdążyliśmy dowiedzieć się, że to była ich pierwsza wizyta w Holandii. Na razie nie mają w planach kolejnej, ale z chęcią tu wrócą. Zapytani o tegoroczny konkurs Eurowizji, Donatan i Cleo powiedzieli, że będą wspierać Michała Szpaka, o co również poprosili nas, czyli Polonię mieszkającą za granicą. Dawid Krzyżanowski zaś zdradził nam, że swój sukces osiągnął trenując codziennie od ponad jedenastu lat.

Wraz z mijającymi godzinami z turnieju odpadało coraz więcej drużyn. Mecz o finał dostarczył wielu emocji i trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. W ostatecznym pojedynku FC CRUZ pokonało 1:0 TS 10-KA ZABRZE, zdobywając tytuł najlepszej drużyny w futsalu V edycji Winter Cup 2016. Trzecie miejsce zdobyła drużyna BLACK DEVILS, a czwarte Białe Orły. Na zakończenie części sportowej oprócz wręczenia pucharów zwycięzcom, odbyło się losowanie w „Loteriadzie”, do której przystąpić mógł każdy za symboliczną opłatą. Gra była warta świeczki, bo wśród wielu nagród znalazł telewizor plazmowy. Po zamknięciu rozgrywek większa część uczestników przeniosła się w inne miejsce, by w rytmach muzyki Donatana i Cleo zwieńczyć dzień pełen wrażeń.

Źródło

http://www.echoeindhoven.nl/aktualnosci/996-udany-v-finan-domek-nl-winter-cup-2016

Clef two-factor authentication