JUZ WKROTCE TURNIEJ DOMEK.nl WINTER CUP! ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ, ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA.
Shortlink

Sławomir Tworca Hitu Milosc W Zakopanem w Tilburgu

Slawomir Tworca Hitu Miłosc W Zakopanem w Tilburgu

CZESC TU SLAWOMIR !!!!

25 lISTOPADA o godz. 16,00 spotkamy się w Tilburgu !!!

Gdzie wspólnie będziemy mogli się pobawić.

Chcesz Bilet? Kliknij na zdjecie;)

ZAPRASZAMY !!!!

Jeszcze się na dobre nie rozkręcił, a już zdobył miano zjawiska polskiej popkultury. Sławomir Zapała, który występuje pod pseudonimem Sławomir, wydał płytę dzięki wsparciu fanów, ustanawiając dotychczasowy muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Jego krążek “The Greatest Hits” szybko znalazł się wśród bestsellerów Empiku, a piosenka “Miłość w Zakopanem” trafiła na pierwsze miejsce Rewind YouTube 2017 z juz 100 000 000 osłonami.

Jego fani będą mogli na żywo spotkać sie ze SŁAWOMIREM w Tilburgu. Ilość miejsc ograniczona, więc juz teraz trzeba się zaopatrzyc w bilety!

Shortlink

Rezerwy ida po Awans !

Już w najbliższą niedziele na wyjeździe Nasza drużyna rezerw rozegra pierwszy mecz o mistrzostwo VI Klasy a ich rywalem jest zespół V.O.A.B. z Goirle.

 

Rezerwy tak samo jak Pierwsza drużyna rozegrały dwa mecze, a ich wyniki pozwalają myśleć optymistycznie o zbliżających się rozgrywkach ligowych.

Pierwszy z dwóch kontrolnych meczów został rozegrany z drużyną V.V Maarheeze występującymi na co dzień w VI klasie rozgrywkowej, gdzie po rundzie jesiennej zajmowali 1 miejsce i to w tym meczu doznaliśmy jedynej porażki 2:0 na korzyść Gości,  w drugim meczu mieliśmy przyjemność rywalizować z drużyną Polonia Gent, która przyjechała do Nas z Belgi, Goście po pierwszej połowie prowadzili 2:1, ale już w drugiej nie wytrzymują kondycyjnie tempa meczu i ostatecznie  przegrywają z Nami 5:3.

Zapraszamy wszystkich Już w w najbliższą niedziele na mecz o mistrzostwo  VI Klasy. Piłkarze Rezerw Białych Orłów zmierzą się na wyjeździe z drużyną V.O.A.B.. Mecz rozpocznie się o godzinie 9:45 Adres: Spoorbaan 45, 5051 ET Goirle

Shortlink

Jedziemy Po Swoje

Już w najbliższą niedziele rusza Liga. Nasi Piłkarze zmierzą się na wyjeździe Z OVC’26 Tilburg.

Wyniki przedsezonowych gier kontrolnych pozwalają myśleć optymistycznie o zbliżających się rozgrywkach ligowych. FC Białe Orły w dwóch sparingach z drużynami występującymi na co dzień w IV i II klasie rozgrywkowej zanotowała  jedną porażkę z IV Klasową Husarią Apeldoorn 2:1 oraz wygrali 3:0 z rywalem WSC Waalwijk, który na co dzień występuje w II Klasie KNVB.  Przygotowania Orłów rozpoczęły się 19 stycznia.

 

Zapraszamy wszystkich Już w w najbliższą niedziele na mecz o mistrzostwo  III Klasy. Piłkarze Białych Orłów zmierzą się na wyjeździe z OVC’26 Tilburg. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00 na stadionie OVC’26 Adres: Matterhornstraat 3, 5022 PA Tilburg